Benjamin Rojas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benjamin Rojas

Sve o Benji
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Horoskop

Ići dole 
+2
*Cami*
Marizza Rojas
6 posters
AutorPoruka
Marizza Rojas
Postajesh uchenik Elite Way School
Postajesh uchenik Elite Way School
Marizza Rojas


Broj poruka : 246
Godina : 30
Location : U kuci u Benjinoj rodnoj La Plati, gde me krije od ociju javnosti (vidite mi prezime)!
Datum upisa : 06.11.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Horoskop   Horoskop EmptyPet Dec 14, 2007 4:00 pm

Ako nekog zanima, mogu lako i brzo da mu izracunam podznak, kao i da mu kazem sve u vezi njegovog znaka (samo da se zna, ja sam prava-pravcata Vodolija). Iako ja u horoskop verujem samo kada mi se predskaze nesto lepo, zanimljivo mi je da tumacim tako neke stvari! Jedino sto vi treba da uradite je da:
1) Napisete datum rodjenja
2) Napisete sat i minut rodjenja
Ostalo je na meni!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Broj poruka : 252
Godina : 30
Location : sa Benjom negde daleko na pustom ostrvu #ne trazite nas nismo se izgubili!#
Datum upisa : 23.08.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyPet Dec 14, 2007 5:57 pm

28.8.19933
ujutru 10 i 35
Nazad na vrh Ići dole
Mary
Moderator
Moderator
Mary


Broj poruka : 589
Datum upisa : 07.08.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyPet Dec 14, 2007 6:14 pm

Ja sam dupli strelac...
Strelac i u podznaku...

Kakvi smo mi? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Postajesh uchenik Elite Way School
Postajesh uchenik Elite Way School
Marizza Rojas


Broj poruka : 246
Godina : 30
Location : U kuci u Benjinoj rodnoj La Plati, gde me krije od ociju javnosti (vidite mi prezime)!
Datum upisa : 06.11.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyPet Dec 14, 2007 6:20 pm

*Cami*
Znak/podznak: Devica/Vodolija

Devojka-Devica: Sesti astroloski znak stoji pod palicom Merkura. Njegov element je Zemlja. Odgovarajuce drago kamenje su topaz i jaspis. Srecan broj je pet, a sreda je za njih dan kada imaju najvise uspeha u teskim stvarima. Devicama pristaje mirisljava lavanda, kao i nezne latice poljskog ladoleza.
Devojkama iz tog astroloskog znaka je tesko kada srce pobedi razum. Merkur im je podario ljubav za red i tacnost. Ko je sa njima u prijateljskim odnosima, treba da se drzi govora, treba da se drzi dogovora i da se ne izvaljuje u prljavim farmerkama na njihov omiljeni kauc. Hvalisavci, nametljivci i hiroviti nisu za njihovo drustvo. Ali, zato je Devica prijateljica koja svaku tajnu zadrzava za sebe i od koje se uvek u nevolji moze ocekivati pomoc. Ona ume da ekonomise i uvek je spremna da pomogne kada joj je prijatelj u skripcu. Rakovi, Skorpije i Jarci cene perfekcionizam Device. Njihova prijateljstva su duga i nepomucena! Medjutim, Vahe, Blizanci, Ovnovi ili Ribe su za Device neuredni, veliki sanjari ili bucni.
Slaze li se?
Nazad na vrh Ići dole
Marizza Rojas
Postajesh uchenik Elite Way School
Postajesh uchenik Elite Way School
Marizza Rojas


Broj poruka : 246
Godina : 30
Location : U kuci u Benjinoj rodnoj La Plati, gde me krije od ociju javnosti (vidite mi prezime)!
Datum upisa : 06.11.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyPet Dec 14, 2007 7:03 pm

Mary
Znak/podznak: Strelac/Strelac

Planeta: Jupiter
Element: Vatra
Drago kamenje: Ametist, granit
Broj: 3
Dan: Cetvrtak
Cvet: Mimoza
Ko trazi prijateljicu koja nikada ne laze i uvek otvoreno i posteno kaze sta joj je na dusi, neka se drzi Strelca. Devojke rodjene u ovom astroloskom znaku mrze svaku vrstu propisa. Ne vole rutinu, imaju bujnu mastu, a iznad svega vole da se raspravljaju. Ali, oprez. Strelci umeju da iza sale kriju duboku uvredjenost i ponizenje. Rado putuju, a njihova strast prema diskotekama i zabavama donosi nevolje sa novcem i roditeljima. Ovnovi i Lavovi razumeju tu potrebu za slobodom, kao i zelju za zivotom i promenom. Blizanci, Vage i Ribe, naprotiv, plase se brutalne istinoljubivosti Strelaca. Prijateljstvo s njima nije jednostavno.
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Broj poruka : 252
Godina : 30
Location : sa Benjom negde daleko na pustom ostrvu #ne trazite nas nismo se izgubili!#
Datum upisa : 23.08.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptySub Dec 15, 2007 5:47 pm

Marizza Rojas ::
*Cami*
Znak/podznak: Devica/Vodolija

Devojka-Devica: Sesti astroloski znak stoji pod palicom Merkura. Njegov element je Zemlja. Odgovarajuce drago kamenje su topaz i jaspis. Srecan broj je pet, a sreda je za njih dan kada imaju najvise uspeha u teskim stvarima. Devicama pristaje mirisljava lavanda, kao i nezne latice poljskog ladoleza.
Devojkama iz tog astroloskog znaka je tesko kada srce pobedi razum. Merkur im je podario ljubav za red i tacnost. Ko je sa njima u prijateljskim odnosima, treba da se drzi govora, treba da se drzi dogovora i da se ne izvaljuje u prljavim farmerkama na njihov omiljeni kauc. Hvalisavci, nametljivci i hiroviti nisu za njihovo drustvo. Ali, zato je Devica prijateljica koja svaku tajnu zadrzava za sebe i od koje se uvek u nevolji moze ocekivati pomoc. Ona ume da ekonomise i uvek je spremna da pomogne kada joj je prijatelj u skripcu. Rakovi, Skorpije i Jarci cene perfekcionizam Device. Njihova prijateljstva su duga i nepomucena! Medjutim, Vahe, Blizanci, Ovnovi ili Ribe su za Device neuredni, veliki sanjari ili bucni.
Slaze li se?
narandzasta tako-tako
crveno ne razumem recenicu!
zelena 100%tacno
plava netacno!
Nazad na vrh Ići dole
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptySub Dec 15, 2007 11:18 pm

*Cami* ::
Marizza Rojas ::
*Cami*
Znak/podznak: Devica/Vodolija

Devojka-Devica: Sesti astroloski znak stoji pod palicom Merkura. Njegov element je Zemlja. Odgovarajuce drago kamenje su topaz i jaspis. Srecan broj je pet, a sreda je za njih dan kada imaju najvise uspeha u teskim stvarima. Devicama pristaje mirisljava lavanda, kao i nezne latice poljskog ladoleza.
Devojkama iz tog astroloskog znaka je tesko kada srce pobedi razum. Merkur im je podario ljubav za red i tacnost. Ko je sa njima u prijateljskim odnosima, treba da se drzi govora, treba da se drzi dogovora i da se ne izvaljuje u prljavim farmerkama na njihov omiljeni kauc. Hvalisavci, nametljivci i hiroviti nisu za njihovo drustvo. Ali, zato je Devica prijateljica koja svaku tajnu zadrzava za sebe i od koje se uvek u nevolji moze ocekivati pomoc. Ona ume da ekonomise i uvek je spremna da pomogne kada joj je prijatelj u skripcu. Rakovi, Skorpije i Jarci cene perfekcionizam Device. Njihova prijateljstva su duga i nepomucena! Medjutim, Vahe, Blizanci, Ovnovi ili Ribe su za Device neuredni, veliki sanjari ili bucni.
Slaze li se?
narandzasta tako-tako
crveno ne razumem recenicu!
zelena 100%tacno
plava netacno!

isto sam dewica, s tim shto sam shkorpija u podznaku!
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
*cAtO*
Radish prijemni za upis u Elite Way School
Radish prijemni za upis u Elite Way School



Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.02.2008

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyPon Feb 04, 2008 6:20 pm

28.02.1994
6 sati ujutru...

P.S. ja sam u znaku riba,i da vam kazem samo da nemam nikakve slicnosti sa ribama!
nisam sanjar,niti emotivna,niti romanticna,niti osetljiva...
bilo bi ubistvo da sam dupla riba,zato ne verujem...
nisam to Ja.
Nazad na vrh Ići dole
Mia & Manu
Radish prijemni za upis u Elite Way School
Radish prijemni za upis u Elite Way School
Mia & Manu


Broj poruka : 45
Location : I moj mlenkost je negde sa Benjom
Datum upisa : 13.02.2008

Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop EmptyČet Feb 21, 2008 11:03 pm

31. 12. 1999.
04:00
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Horoskop Empty
PočaljiNaslov: Re: Horoskop   Horoskop Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Horoskop
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Benjamin Rojas :: Slobodne teme :: Za devojke!-
Skoči na: