Benjamin Rojas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benjamin Rojas

Sve o Benji
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 vase odeljenje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Broj poruka : 252
Godina : 30
Location : sa Benjom negde daleko na pustom ostrvu #ne trazite nas nismo se izgubili!#
Datum upisa : 23.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyČet Avg 23, 2007 1:54 am

ovde napisite nesto o vasem odeljenju cisto da vidimo da li ste kao odeljenje iz serije rw!
moje odeljenje je uvek za sve krivo!ima debila ali i onih dobrih.mnogooo ocena se poklanja, i previse!(ja sam 8-1,sad idem u osmo jedan!)!
Nazad na vrh Ići dole
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyPet Avg 24, 2007 4:36 pm

owako... bila sam u 8/3.... hmm moje odeljenje... bili smo najslozniji u celoj generaciji! neki nastawnici su nas woleli a neke nasuprot, mrzeli jer smo bili prawi borci, swadjalice ako nastawnici nisu uprawu! Swi smo uglawnom ratoborni, i stawili bi ruku u watru za druga! Bili smo extra odeljenje, a sada je swako otishao na swoju stranu! Nadam se da tje moje odeljenje u srednjoj biti bar malo nalik owom u osnownoj....
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
M@rizz@_91
Radish prijemni za upis u Elite Way School
Radish prijemni za upis u Elite Way School
M@rizz@_91


Broj poruka : 25
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu
Datum upisa : 07.09.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyPet Sep 07, 2007 10:14 pm

Pa mismop totalno otkaceni i ludi na celu sa mnom posto msam predsednik a i najludja.Slozni smo,bolje odeljenje nisam mogla da pozelim.Nismo bubalice,tacnije najgori smo od svih i po ucenju i po disciplini....Sta da kazem......Buntovnici
Nazad na vrh Ići dole
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptySub Sep 08, 2007 2:26 am

Moje odeljenje u gimnaziji.... Joj za sada... pa ne znam! Ustaju predsatwljaju se, i swi odlichni! Jedno ili dwoje njih bili wrlodobri! Ljudi owo je strashno! Druzim se za sada sa sa pet njjih... Jadna ja, gde zabodoh!
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyČet Sep 27, 2007 1:45 am

Benja's girlfriend ::
Moje odeljenje u gimnaziji.... Joj za sada... pa ne znam! Ustaju predsatwljaju se, i swi odlichni! Jedno ili dwoje njih bili wrlodobri! Ljudi owo je strashno! Druzim se za sada sa sa pet njjih... Jadna ja, gde zabodoh!


e pa znate shta, jesu swi nauchnitzi u mom odeljenju, ali swi su jako dobri! Zamislite, ljudi koje wrlo malo poznajem, ili chak ne poznajem u opshte, za rodjendan su mi pripremili iznenadjenje, dobila sam chak i poklon! Ne pricham wam owo zbog poklona, wetj o tome kako su diwni, owo nisam doziwela ni od drushtwa koji su sa mnom bili od 1. do 8. razreda, i sa kojima sam bila jako bliska! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
*luly*
Moderator
Moderator
*luly*


Broj poruka : 300
Godina : 32
Datum upisa : 14.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyČet Sep 27, 2007 2:51 pm

Benja's girlfriend ::
owako... bila sam u 8/3.... hmm moje odeljenje... bili smo najslozniji u celoj generaciji! neki nastawnici su nas woleli a neke nasuprot, mrzeli jer smo bili prawi borci, swadjalice ako nastawnici nisu uprawu! Swi smo uglawnom ratoborni, i stawili bi ruku u watru za druga! Bili smo extra odeljenje, a sada je swako otishao na swoju stranu! Nadam se da tje moje odeljenje u srednjoj biti bar malo nalik owom u osnownoj....
I ja sam bila 8/3 a sada sam II3!!!
Slozni smo kada treba da se odlozi kontrolni ili naoravi neko sr**e profesorima...ali bezanje sa casova...tesko da cemo ikada svi zajedno begnuti...Imamo jednog dezurnog strebera,porodilju,pa cak i devojku koja ima devojku(samo to nije priznala)...Polupan razred totalno...Mi ostali pobunjenici smo tu i tamo vrlo dobri i nategnuto odlicni ali se bar drzimo zajedno!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Broj poruka : 252
Godina : 30
Location : sa Benjom negde daleko na pustom ostrvu #ne trazite nas nismo se izgubili!#
Datum upisa : 23.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyČet Sep 27, 2007 4:20 pm

ima devojku?porodilju?kod tebe u razredu?kod nas tj. sabackoj gimnaziji je trudnica svakodnevna pojava!
Nazad na vrh Ići dole
*luly*
Moderator
Moderator
*luly*


Broj poruka : 300
Godina : 32
Datum upisa : 14.08.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyČet Sep 27, 2007 4:42 pm

Kod nas porodilja u gimnaziji nije cesta pojava ali zato u ekonomskoj sava 2 trudna!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Marizza Rojas
Postajesh uchenik Elite Way School
Postajesh uchenik Elite Way School
Marizza Rojas


Broj poruka : 246
Godina : 30
Location : U kuci u Benjinoj rodnoj La Plati, gde me krije od ociju javnosti (vidite mi prezime)!
Datum upisa : 06.11.2007

vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje EmptyPet Nov 23, 2007 12:45 pm

Ja idem u 8/3, slavno 8/3. Vecina nastavnika ne moze da nas smisli, jer mnogo pricamo na casu, velike smo bundzije i niko ne moze da nas smiri. Najsloznije smo odeljenje u generaciji! U odeljenju ima nekih budala, ali dobrih budala. Jako smo povezani i svi se druzimo. Ja sam sa jednom drugaricom i dva druga osnovala bend! Ne radimo trenutno mnogo na njemu, jer smo osmaci, i svi nas plase sugavim pretnjama o prijemnom ispitu!
vase odeljenje 249557
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vase odeljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: vase odeljenje   vase odeljenje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vase odeljenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Benjamin Rojas :: Slobodne teme :: Off Topic i Chat box-
Skoči na: