Benjamin Rojas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Benjamin Rojas

Sve o Benji
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*luly*
Moderator
Moderator
*luly*


Broj poruka : 300
Godina : 32
Datum upisa : 14.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptySre Sep 26, 2007 4:11 pm

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”

Mladi glumac je poceo snimati “Kluge”, jedan film rezisera Luisa Baronea u kojem dijeli plakat, izmedju ostalih, sa Alehandrom Awada. Scenario je djelo Miguela Machalskog.

Na nekoliko dana Benjamin Rojas ce zaboraviti njezne likove koje je glumio pod okriljem Cris Morene i dace sebi odusak da ucestvuje u jednom filmu, jedan san koji ima vecina glumaca njegovih godina.

Radi se o “Kluge”, novom flimu Luisa Baronea, ciji scenario pripada Miguelu Machalski. Benjamin ce kao kolegu imati, izmedju ostalih Alejandra Awada. I citava glumacka postava se kompletira sa Laurom Elenom Harring i Mausiom Martinez.

Snimanje, koje ce trajati cetiri sedmice, vodice se do kraja na lokacijama grada Buenos Airesa.

“Kluge” je psiholoski film, zadivljujuca prica, o jednoj francuskoj novinarki, Anne (Laura Harring), koja priprema jedan posao istrage o Argentini intervijusuci za to zene profesionalce. Putuje u Buenos Aires da realizuje seriju intervijua i pocinje sa Marisom Losada (Mausi Martinez), jednom ilustratoricom djecijih knjiga. Na svom prvom susretu, desi se zamjena indenticnih mobilnih telefona i Ana prima poziv od nekog Kluge (Alejadnro Awada) koji misli da je ona Marisa- koju ne poznaje licno- i predlozi joj nesto cudno. Zainteresovana za nesto sto lici na cudan posao i vjerujuci da je na jednom interesantnom novinarskom tragu, Ana se predstavlja kao Marisa.


> Rway Balkan > Gracias a Tanja
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Mary
Moderator
Moderator
Mary


Broj poruka : 589
Datum upisa : 07.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptySre Sep 26, 2007 7:37 pm

Cim film izadje u bioskope odmah ga skidam... Smile
Jedva cekam...
Nazad na vrh Ići dole
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptySre Sep 26, 2007 7:54 pm

da Mary... dajesh meni! Benja moja dusha, zbog njga hotju owaj film!
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Broj poruka : 252
Godina : 30
Location : sa Benjom negde daleko na pustom ostrvu #ne trazite nas nismo se izgubili!#
Datum upisa : 23.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptyČet Sep 27, 2007 4:11 pm

Benja's girlfriend ::
da Mary... dajesh meni! Benja moja dusha, zbog njga hotju owaj film!
Nazad na vrh Ići dole
Mary
Moderator
Moderator
Mary


Broj poruka : 589
Datum upisa : 07.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptyČet Sep 27, 2007 10:47 pm

Ok, ok...
Film tek poceo da se snima a mi vec mislimo o downloadu... hehe
Nazad na vrh Ići dole
Benja's girlfriend
Administrator
Administrator
Benja's girlfriend


Broj poruka : 835
Godina : 31
Location : S Benjom pod tushem... #Ne smetaj!# :)
Datum upisa : 07.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptyPet Sep 28, 2007 1:18 am

pa dobro, ja odmah da rezerwishem, netju da chekam 2 meseca kao za 4 Caminos! Kumo... hwala unapred! xaxaxa Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://benjamin-rojas.forumsr.com
Mary
Moderator
Moderator
Mary


Broj poruka : 589
Datum upisa : 07.08.2007

Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” EmptyPet Sep 28, 2007 10:33 am

Ali na kraju si dobila dobar snimak za razliku od prvog... Wink
Ali dosta off-a... cucemo se mi vec...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty
PočaljiNaslov: Re: Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”   Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge” Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benjamin je poceo snimanje filma “Kluge”
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Benjamin Rojas
» Forum Benjamin Rojas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Benjamin Rojas :: Benjamin Rojas :: Novosti o Benjaminu-
Skoči na: